Дім престарілих Ренесанс у Львові

Правила безпечного спілкування з мешканцями будинку для людей похилого віку під час карантину

Особисті зустрічі з сім’єю дуже важливі для людей, які перебувають у будинку для людей похилого віку. Епідемія коронавірусної інфекції призвела до того, що багато родичів втратили можливість бачитися один з одним. Літні люди перебувають у зоні підвищеного ризику зараження, тому пансіонати перейшли закритий режим роботи. Але це не означає, що можливостей для спілкування взагалі немає.

У будинку для людей похилого віку у Львові https://renesanse.lviv.ua/ вжито всіх необхідних заходів захисту здоров’я та безпеки мешканців, персоналу та відвідувачів. Перед тим як відвідати, необхідно зателефонувати в пансіонаті уточнити поточні правила відвідування. У будь-якому випадку, щоб потрапити на територію, потрібно надати результати ПЛР-тестування.

Правила, яких необхідно дотримуватись

Дім престарілих ЛьвівПісля отримання дозволу на відвідування будинку для літніх людей, необхідно здати ПЛР-тест. Безпосередньо на території пансіонату потрібно буде дотримуватись таких правил.

Пройти термометрію, невелике опитування медичного фахівця. Вимірювання температури дозволить попередньо оцінити стан відвідувача. Якщо буде виявлено ознаки спеки, ГРВІ (кашель, чхання), гостя попросять перенести час візиту.
Одягти маску для обличчя. Під час перебування на території пансіонату як мешканці, так і персонал, відвідувачі повинні носити засоби респіраторного захисту. Також рекомендується одягнути рукавички.
Дотримуватися соціального дистанціювання. Як би не хотілося обійнятися з коханою людиною, варто триматися на відстані 1,5 метра. Звичайно, ніхто не перешкоджатиме тіснішому контакту, але краще поберегти літнього родича від випадкового зараження.
До та після відвідування потрібно обов’язково вимити руки, а після контакту з твердими поверхнями використовувати санітайзер. Найбезпечніше спілкуватися з родичами, гуляючи вулицею.

Що робити, якщо особисті відвідування заборонені?

Іноді приїзд до пансіонату стає неможливим. Але це не привід відмовлятися від спілкування із родичем. Працівники пансіонату допоможуть людині організувати дзвінок Skype або FaceTime. Навіть таке віртуальне спілкування із відео точно підвищить настрій усім членам родини.

У будинку для людей похилого віку Львова «Ренесанс» є все необхідне для комфортного перебування. Єдине, чого не вистачає мешканцям: уваги близьких. Навіть якщо немає можливості особисто відвідати рідну людину, можна передати подарунок. Альбом із сімейними фото, цікава книга чи спеціальний пазл дозволить літньому зрозуміти, що про нього пам’ятають.

Епідемія не повинна стати приводом для відмови від спілкування з родичами, які перебувають у будинку для людей похилого віку.